انسان در بستری از محنت ها، تعب ها و دشواری ها آفریده می شود و مادر در همهمه ای از رنج ها، انسان می آفریند و زندگی می زاید.

پیشانی مادر شاید پُر از چین های سختی ها شده باشد، اما از این خطوط منحنی، پیام های حمایت و مهر و عشق خوانده می شود. 

وقتی نغمه های تلخ تنهایی و بی کسی، در تراکم ابرهای تیره دشواری ها شنیده می شود، این کلام آرامِ مادرانه است که مرهم می شود و به کویر ساکت و عطش زده، جان فرزند باران  به نرمی. 

فصل های سبز و زرد، از پس یکدیگر می روند و می آیند، روزگار می گردد و به خود، تحول می پذیرد، اما این عاطفه مادر است که چون کوهی استوار و بنایی بلند، از باد و باران،  گزند نمی بیند و تا همیشه بشارتِ شادمانی و حمایت می دهد.

و

 

 پاداش مادری چیزی نیست جز رضوان پروردگار ، که پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود: «بهشت زیر گام های مادران است».

سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثرقرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان بر همه شما دوستان عزیزم مبارکباد .

پ.ن1 : مامان عزیزم ، از صمیم قلبم این روز رو بهت تبریک می گم و برات بهترینها رو از خدای بزرگ می طلبم . آرزو می کنم همیشه سالم و سلامت باشی و سایه مهربانت بر سر ما باشه که وجودت برای من ارزشمند ترین وجوده و مهرت پناه من توی زندگی . دوستت دارم 

پ.ن 2 : امسال اولین سالی هست که در این روز مادربزرگم در بین ما نیست و جای خالیش خیلی پیداست . برایش طلب آمرزش دارم و از شما دوستان عزیزم می خوام اگه تونستید فاتحه ای نثارش کنید . 

پ.ن 3 : امسال پرنیان گلم حسابی برام شیرین زبونی کرده و همش بغلم می کنه و بوسم می کنه و بهم می گه قربونت برم روزت مبارک . می گم خدا نکنه من قربون تو برم می گه نه مامان چون روز مادره من باید قربون تو برم . الهی فدات بشم که اینقدر مهربونی خانوم قشنگم .