سلام به همه دوستان عزیزم

از اینکه اینهمه به من و دخترم لطف دارین ممنونم . شکر خدا پرنیان بهتره و الان چند شبه آروم می خوابه . سرما خوردگیش هم بهتر شده . نمی دونم علت بی تابی شبانش چی بود ؟ ولی توی این مدت من و پدرش تمام سعی مونو کردیم که بهش احساس امنیت بدیم . توی یک کتاب هم خوندم که در این موارد باید سعی کنیم بچه ها رو با مفهوم خواب و رویا آشنا کنیم که من تا حدودی برای پرنیان توضیح دادم و فکر می کنم الان دیگه پرنیان متوجه شده که خواب واقعیت نداره چون اولش که براش گفتم قبول نمی کرد و زیر بار نمی رفت ولی الان یک کمی فهمیده خواب دیدن چیه و برام تعریف می کنه توی خواب چی دیده . البته خوابهای خوبشو تعریف می کنه !

خودم یک حدس دیگه هم زدم و اون اینه که مدتی که پرنیان توی مهد هستش طولانیه از ساعت هشت و نیم صبح تا پنج بعداظهر و این برای یه بچه فاجعه اس !!! تازه دو هفته قبل من مدام کار داشتم و چند روز در هفته پرنیان بعد از مهد به خونه مامانم می رفت و من ساعت هفت و هشت می رسیدم خونه ! فکر می کنم این دوریها بی تاثیر نباشه ! باز هم مثل همیشه این عذاب وجدان لعنتی به سراغم اومده و می گه من مقصرم !!!

به هر حال فعلا همه چی آرومه برامون دعا کنین .

/ 6 نظر / 29 بازدید
لیلا مامان پرنیان

الحمدلله که بهتره . جدا، یه موقع هایی فکر می کنم که ما مامانای شاغل چه ظلمی در حق بچه هامون می کنیم . اونا به در کنار ما بودن احتیاج دارن . اعصابم خرد شد ...[ناراحت][نگران]

یگانه و مامان

سلام پرنیان جون امیددددددددددددددددووارم حالت بهتره بهتره بهتر بشه [زبان] [لبخند][چشمک]

شیدا

خدا را شکر! امیدوارم همیشه هر سه تاتون سالم و پر نشاط باشید!

فريبا

خدا رو شکر که بهترین همیشه سلامت باشید

ساره

سلام عاطفه جون.خب خداروشکر که حال پرنیان جون.خوب شده عزیزم..[ماچ]

یک خانوم پرنیان

خوب خدا رو شکر..من که خاله به خاطر این بیماری ها که از مهد گرفتم..بهمن رو کلا نخواهم رفت..............